Trikopigmentasyon 3D Saç Efekti | trikopigmentasyon.com | Uzm. Mehmet Fatih Bozkurt | Kimler İçin Uygundur?

TRİKOPİGMENTASYON 3D SAÇ EFEKTİ

TRİKOPİGMENTASYON NEDİR ?

Trikopigmentasyon 3D Saç Efekti kimler için uygundur ?

1. Trikopigmentasyon 3D Saç Efekti uygulaması ile tamamen saçsız bir başı saçlı bir görüntüye kavuşturulabilir.

2. Trikopigmentasyon 3D Saç Efekti uygulaması ile Fut tekniği ile saç ekimi yaptırmış kişilere verici bölge olan ensedeki operasyon izleri ya da baş kısmından geçirilmiş bir ameliyat sonrası izler simüle edilebilir.

3. Trikopigmentasyon 3D Saç Efekti uygulaması ile Fue tekniği ile saç ekimi yaptırmış, verici bölgedeki punch izleri kamufle edilebilir.Ayrıca saç ekimi yaptırmış sonucundan tatmin olmamış kişilerde yapılarak daha yoğun bir görünüm elde edilebilir.

4. Trikopigmentasyon 3D Saç Efekti uygulaması ile Androgenetic Alopecia (genetik kellik), Alopecia Areata(saç kıran),Alopecia Universal,Alopecia Totalis gibi hastalıklar sonrası kaybedilen saçların yerine saç kökleri folikülü varmış gibi görünüm edilebilir.

5. Trikopigmentasyon 3D Saç Efekti uygulaması Bay-Bayan kellik sorunu yaşayan hemen hemen her yaştan herkes için uygun olan bir yöntemdir.

6. Sakal Seyrekliği olan yada sakalları hiç çıkmayan kişilerde aynı şekilde Sakal görünümü oluşturmak için Trikopigmentasyon 3D Saç Efekti uygulanır .

 

MikroPigmentasyon ve TrikoPigmentasyon
Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt